Rànquing Provincial Edats

Aquest rànquing té en compte el 50% dels punts de la lliga i s’hi sumen els punts dels piramidals.

POS
Cognoms, Nom
Punts de Rànquing
Lliga
1r PIR
2n PIR
3r PIR
4t PIR
5e PIR
6e PIR
EDATSTOP
1CARRERA RUIZ, CESC68,025,07,00,06,07,07,00,016,0
2QUINTANA SOLÉ, GERARD53,217,70,00,05,06,06,08,010,5
3TORNE CUNILLERA, ERIC48,624,60,00,06,06,00,00,012,0
4MULLER PRUNA, LUCA PAU47,217,70,00,03,03,04,06,013,5
5GUELL ARAQUE, PAU45,614,16,00,04,53,03,06,09,0
6MORENO SAUMELL, MARÇAL38,413,34,07,01,33,82,04,03,0
7CAPDEVILA TILLÓ, BERNAT38,219,20,00,00,07,00,04,57,5
8MADUEÑO GORDO, IVAN37,418,10,00,04,03,04,00,08,3
9LLOBERA BOSCH, ALBERT34,815,55,06,03,60,02,60,02,2
10MIRO GALCERAN, MARC34,134,10,00,00,00,00,00,00,0
11CERDAN SANCHEZ, ALEX33,818,10,00,03,23,23,84,01,5
12MADUEÑO GORDO, AITOR31,015,60,00,03,85,12,04,50,0
13MONNÉ MATEU, ADRIÀ30,613,82,04,00,04,10,64,11,9
14AMIGO SHAUMANN, MAX30,114,40,00,02,01,04,56,02,3
15BELLET POCIELLO, MARÇAL30,111,83,05,01,92,61,92,01,9
16RUBIO CORTADA, JOEL28,228,20,00,00,00,00,00,00,0
17AMILL BORRULL, MARC28,115,60,00,00,00,03,64,54,5
18CAMARASA TORRES, EUDALD27,014,60,03,02,01,92,61,01,9
19LOPEZ , ADAM23,823,80,00,00,00,00,00,00,0
20ROMA ROS, XENIA23,413,63,50,01,50,60,03,60,5
21ROMA ROS, NEUS22,613,21,02,00,52,60,02,60,8
22BENET BACARDIT, ROGER22,511,23,02,03,11,30,00,01,9
23CASELLES BODET, PERE21,510,02,02,52,90,00,03,11,0
24MORENO SAUMELL, GERARD20,59,61,52,03,32,00,51,00,5
25LLADONOSA ARRUFAT, GEMMA20,220,20,00,00,00,00,00,00,0
26SOLANS VISCASILLAS, VINYET19,919,90,00,00,00,00,00,00,0
27SOLANS VISCASILLAS, EDNA19,211,61,00,00,60,03,10,02,9
28SEGURA MARTINEZ, MARIA19,18,83,00,02,60,02,01,90,8
29BOSCH CLEMENTE, ARNAU19,19,22,53,00,00,02,01,31,0
30SOLER TARRAGONA, BLAI18,49,82,51,02,00,01,60,60,8
31POPAYDUC, IGOR18,218,20,00,00,00,00,00,00,0
32MESTRES SOLANS, NIL17,117,10,00,00,00,00,00,00,0
33CAYUELA CODINA, JOSEP17,06,80,00,00,02,61,93,22,6
34PALAU PIJUAN, PAU16,416,40,00,00,00,00,00,00,0
35SOLSONA CASTILLO, GUILLEM14,714,70,00,00,00,00,00,00,0
36LEPONT, SALOME14,310,83,50,00,00,00,00,00,0
37MAIMÓ, XAVIER14,210,21,52,50,00,00,00,00,0
38BENET BACARDIT, ELSA13,99,61,00,50,41,00,80,00,5
39MARTÍNEZ LÀZARO, XAVIER13,713,70,00,00,00,00,00,00,0
40CASTILLO, GENÍS12,810,42,40,00,00,00,00,00,0
41CAÑADAS RICO, MARC12,612,60,00,00,00,00,00,00,0
42MATEU FALCÓ, ABEL12,54,20,00,02,03,61,00,61,0
43CASTELLO CARRASQUER, MARC12,211,40,00,00,80,00,00,00,0
44BONILLO, JAN12,09,62,40,00,00,00,00,00,0
45SANCHEZ ERES, ANTONI12,012,00,00,00,00,00,00,00,0
46CALVENTUS PRIETO, ELOI12,09,00,03,00,00,00,00,00,0
47PLANIOL EGEA, GUILLEM10,810,80,00,00,00,00,00,00,0
48SERRET PERELLÓ, JOAN10,45,61,83,00,00,00,00,00,0
49EGEA FERRERA, JOEL10,09,00,01,00,00,00,00,00,0
50RODRIGUEZ FERNANDEZ, ARNAU9,69,60,00,00,00,00,00,00,0
51SANCHEZ BENET, QUIM9,69,60,00,00,00,00,00,00,0
52FINESTRES QUIRÓS, IAN9,59,00,00,50,00,00,00,00,0
53XIA, NIDE9,39,30,00,00,00,00,00,00,0
54TAYLOR, JOEL9,29,20,00,00,00,00,00,00,0
55LÓPEZ GINES, MARTÍ9,09,00,00,00,00,00,00,00,0
56MATEU FALCO, ABEL8,85,80,03,00,00,00,00,00,0
57BARTOLÍ SENDRA, JORDINA8,88,80,00,00,00,00,00,00,0
58PARÍS, JORDI8,68,60,00,00,00,00,00,00,0
59JIMENEZ LOPEZ, JAVIER8,68,60,00,00,00,00,00,00,0
60VENDRELL TITO, LLUC8,08,00,00,00,00,00,00,00,0
61SALA LOPEZ, ELOI8,08,00,00,00,00,00,00,00,0
62BERNAUS GIMENO, ORIOL7,45,40,02,00,00,00,00,00,0
63BARBA MOLINS, JOAN7,47,40,00,00,00,00,00,00,0
64HUGUET, MARC7,07,00,00,00,00,00,00,00,0
65VIDAL COLILLES, GAIA6,66,60,00,00,00,00,00,00,0
66TRICAS FONT, XÈNIA5,45,40,00,00,00,00,00,00,0
67SIRVENT QUEROL, BIEL5,45,40,00,00,00,00,00,00,0
68CALVERA ESTELLER, DAVID5,34,80,00,50,00,00,00,00,0
69MONTARDIT ROS, ERIC4,44,40,00,00,00,00,00,00,0
70CASAS, FERRAN3,63,60,00,00,00,00,00,00,0
71NUÑO ELIAS, SERGI3,32,40,00,00,00,00,40,00,5
72SALAT GARCIA, GUILLEM3,03,00,00,00,00,00,00,00,0
73MOLINS MILLAN, ALEIX2,82,80,00,00,00,00,00,00,0
74ALBA EXTREMO, JORDI2,71,20,01,50,00,00,00,00,0
75RAYA, SERGI2,42,40,00,00,00,00,00,00,0
76RAYA, ADRIÀ2,42,40,00,00,00,00,00,00,0
77PERELLÓ SALVIA, MARC2,42,40,00,00,00,00,00,00,0
78MOLINS , MARINA2,42,40,00,00,00,00,00,00,0
79
80