Rànquing Provincial Edats

Aquest rànquing té en compte el 50% dels punts de la lliga i s’hi sumen els punts dels piramidals.

POS
Cognoms, Nom
Punts de Rànquing
Lliga
1r PIR
2n PIR
3r PIR
4t PIR
5e PIR
6e PIR
EDATSTOP
1CARRERA RUIZ, CESC66,024,61,04,56,07,07,00,016,0
2QUINTANA SOLÉ, GERARD65,620,14,06,05,06,06,08,010,5
3TORNE CUNILLERA, ERIC60,626,64,06,06,06,00,00,012,0
4MULLER PRUNA, LUCA PAU57,619,14,05,03,03,04,06,013,5
5CAPDEVILA TILLÓ, BERNAT51,021,16,05,00,07,00,04,57,5
6GUELL ARAQUE, PAU46,817,53,80,04,53,03,06,09,0
7MADUEÑO GORDO, IVAN42,716,63,13,84,03,04,00,08,3
8FERNANDEZ MARTINEZ, IVAN41,441,40,00,00,00,00,00,00,0
9AMIGO SHAUMANN, MAX37,418,21,02,62,01,04,56,02,3
10CERDAN SANCHEZ, ALEX36,115,32,62,63,23,23,84,01,5
11MADUEÑO GORDO, AITOR35,715,12,03,13,85,12,04,50,0
12AMILL BORRULL, MARC34,117,72,61,30,00,03,64,54,5
13MORENO SAUMELL, MARÇAL33,413,62,63,11,33,82,04,03,0
14MIRO GALCERAN, MARC33,333,30,00,00,00,00,00,00,0
15RUBIO CORTADA, JOEL31,031,00,00,00,00,00,00,00,0
16CAMARASA TORRES, EUDALD30,415,23,82,02,01,92,61,01,9
17RIBERA LASA, POL29,415,50,03,12,62,62,60,03,2
18CAYUELA CODINA, JOSEP29,214,02,03,00,02,61,93,22,6
19BELLET POCIELLO, MARÇAL26,211,41,92,61,92,61,92,01,9
20LOPEZ , ADAM25,925,90,00,00,00,00,00,00,0
21LLOBERA BOSCH, ALBERT25,614,03,20,03,60,02,60,02,2
22MONNÉ MATEU, ADRIÀ24,910,81,32,00,04,10,64,11,9
23PALAU PIJUAN, PAU24,524,50,00,00,00,00,00,00,0
24SOLANS VISCASILLAS, EDNA24,013,23,21,00,60,03,10,02,9
25MATEU FALCÓ, ABEL23,610,82,02,52,03,61,00,61,0
26FELIU LERIDA, ALBERT23,023,00,00,00,00,00,00,00,0
27MORENO SAUMELL, GERARD20,710,80,52,03,32,00,51,00,5
28SANS BONJORN, GUILLEM20,620,60,00,00,00,00,00,00,0
29SEGURA MARTINEZ, MARIA20,610,20,62,52,60,02,01,90,8
30ROMA ROS, NEUS20,610,80,52,90,52,60,02,60,8
31LLADONOSA ARRUFAT, GEMMA20,420,40,00,00,00,00,00,00,0
32ROMA ROS, XENIA20,210,81,51,61,50,60,03,60,5
33BENET BACARDIT, ROGER19,811,61,30,63,11,30,00,01,9
34ALBA EXTREMO, PAU19,210,80,02,91,00,01,51,91,0
35CASELLES BODET, PERE19,010,21,00,82,90,00,03,11,0
36FARRERO CASTELLÀ, ALEIX18,618,60,00,00,00,00,00,00,0
37SOLANS VISCASILLAS, VINYET18,018,00,00,00,00,00,00,00,0
38POPAYDUC, IGOR16,516,50,00,00,00,00,00,00,0
39BOSCH CLEMENTE, ARNAU16,210,20,61,00,00,02,01,31,0
40MESTRES SOLANS, NIL15,115,10,00,00,00,00,00,00,0
41SOLSONA CASTILLO, GUILLEM14,614,60,00,00,00,00,00,00,0
42SANCHEZ BENET, QUIM14,614,60,00,00,00,00,00,00,0
43CAÑADAS RICO, MARC11,611,60,00,00,00,00,00,00,0
44MOLINS MILLAN, ALEIX10,99,01,90,00,00,00,00,00,0
45TAYLOR, JOEL10,87,22,01,50,00,00,00,00,0
46RODRIGUEZ, AUSIAS10,710,70,00,00,00,00,00,00,0
47MONTARDIT ROS, ERIC10,610,60,00,00,00,00,00,00,0
48CASAS, FERRAN10,410,40,00,00,00,00,00,00,0
49BOTEZATU, RAZVAN10,210,20,00,00,00,00,00,00,0
50BELLVER GARCIA, XAVIER10,18,61,50,00,00,00,00,00,0
51FALGUERA RIU, MATEU10,07,80,51,60,00,00,00,00,0
52FIGUERUELO GATNAU, JAN9,98,41,50,00,00,00,00,00,0
53NUÑO ELIAS, SERGI9,78,40,00,40,00,00,40,00,5
54SALAT GARCIA, GUILLEM9,69,60,00,00,00,00,00,00,0
55FIGUERUELO GATNAU, ANTONIO9,68,40,60,50,00,00,00,00,0
56SANCHEZ ERES, ANTONI9,09,00,00,00,00,00,00,00,0
57MOLINS , MARINA8,27,21,00,00,00,00,00,00,0
58PERELLÓ SALVIA, MARC7,87,20,60,00,00,00,00,00,0
59RAMOS SELLART, MANEL7,67,60,00,00,00,00,00,00,0
60RAYA, SERGI7,27,20,00,00,00,00,00,00,0
61JIMENEZ LOPEZ, JAVIER6,66,60,00,00,00,00,00,00,0
62RODRIGUEZ FERNANDEZ, ARNAU6,06,00,00,00,00,00,00,00,0
63VIDAL COLILLES, GAIA5,45,40,00,00,00,00,00,00,0
64TRAVESSET HERNANDEZ, POL5,45,40,00,00,00,00,00,00,0
65SARRI MOLINS, ARNAU5,45,40,00,00,00,00,00,00,0
66OMS SOLA, EUDALT5,45,40,00,00,00,00,00,00,0
67CODINA ALCAZAR, ORIOL5,45,40,00,00,00,00,00,00,0
68CASTELLARNAU SAN AGUSTIN, GUILLEM5,45,40,00,00,00,00,00,00,0
69PERELLÓ TORRES, MARC0,60,60,00,00,00,00,00,00,0
70IBAÑEZ ROCA, CARLES0,00,00,00,00,00,00,00,00,0
71BELLVER GARCIA, IKER0,00,00,00,00,00,00,00,00,0
72#REF!
73#REF!