Rànquing Provincial Edats

Aquest rànquing té en compte el 50% dels punts de la lliga i s’hi sumen els punts dels piramidals.

POS
Cognoms, Nom
Punts de Rànquing
Lliga
1r PIR
2n PIR
3r PIR
4t PIR
5e PIR
TOP
1TORNE CUNILLERA, ERIC40,024,04,06,06,00,00,00,0
2CARRERA RUIZ, CESC33,321,81,04,56,00,00,00,0
3QUINTANA SOLÉ, GERARD33,318,34,06,05,00,00,00,0
4CAPDEVILA TILLÓ, BERNAT30,519,56,05,00,00,00,00,0
5RUBIO CORTADA, JOEL29,229,20,00,00,00,00,00,0
6FERNANDEZ MARTINEZ, IVAN29,029,00,00,00,00,00,00,0
7MULLER PRUNA, LUCA PAU28,516,54,05,03,00,00,00,0
8MIRO GALCERAN, MARC27,827,80,00,00,00,00,00,0
9MADUEÑO GORDO, IVAN25,414,53,13,84,00,00,00,0
10LOPEZ , ADAM24,324,30,00,00,00,00,00,0
11GUELL ARAQUE, PAU23,815,53,80,04,50,00,00,0
12PALAU PIJUAN, PAU23,323,30,00,00,00,00,00,0
13FELIU LERIDA, ALBERT23,023,00,00,00,00,00,00,0
14CAMARASA TORRES, EUDALD22,214,43,82,02,00,00,00,0
15CERDAN SANCHEZ, ALEX22,013,72,62,63,20,00,00,0
16MADUEÑO GORDO, AITOR22,013,02,03,13,80,00,00,0
17SANS BONJORN, GUILLEM20,620,60,00,00,00,00,00,0
18AMIGO SHAUMANN, MAX20,615,01,02,62,00,00,00,0
19LLOBERA BOSCH, ALBERT19,813,03,20,03,60,00,00,0
20RIBERA LASA, POL19,513,90,03,12,60,00,00,0
21LLADONOSA ARRUFAT, GEMMA19,419,40,00,00,00,00,00,0
22MORENO SAUMELL, MARÇAL18,912,02,63,11,30,00,00,0
23FARRERO CASTELLÀ, ALEIX18,618,60,00,00,00,00,00,0
24AMILL BORRULL, MARC18,614,82,61,30,00,00,00,0
25CAYUELA CODINA, JOSEP17,612,62,03,00,00,00,00,0
26SOLANS VISCASILLAS, EDNA17,412,63,21,00,60,00,00,0
27SOLANS VISCASILLAS, VINYET17,017,00,00,00,00,00,00,0
28POPAYDUC, IGOR16,516,50,00,00,00,00,00,0
29BELLET POCIELLO, MARÇAL16,410,01,92,61,90,00,00,0
30MATEU FALCÓ, ABEL16,29,62,02,52,00,00,00,0
31BENET BACARDIT, ROGER15,810,81,30,63,10,00,00,0
32MORENO SAUMELL, GERARD15,49,60,52,03,30,00,00,0
33SEGURA MARTINEZ, MARIA15,39,60,62,52,60,00,00,0
34ROMA ROS, XENIA14,910,21,51,61,50,00,00,0
35CASELLES BODET, PERE14,39,61,00,82,90,00,00,0
36ROMA ROS, NEUS14,110,20,52,90,50,00,00,0
37SOLSONA CASTILLO, GUILLEM14,014,00,00,00,00,00,00,0
38ALBA EXTREMO, PAU13,59,60,02,91,00,00,00,0
39SANCHEZ BENET, QUIM13,113,10,00,00,00,00,00,0
40MONNÉ MATEU, ADRIÀ12,99,61,32,00,00,00,00,0
41BOSCH CLEMENTE, ARNAU11,39,60,61,00,00,00,00,0
42CAÑADAS RICO, MARC10,810,80,00,00,00,00,00,0
43RODRIGUEZ, AUSIAS10,710,70,00,00,00,00,00,0
44TAYLOR, JOEL10,26,62,01,50,00,00,00,0
45MOLINS MILLAN, ALEIX10,18,21,90,00,00,00,00,0
46MONTARDIT ROS, ERIC10,010,00,00,00,00,00,00,0
47FALGUERA RIU, MATEU10,07,80,51,60,00,00,00,0
48FIGUERUELO GATNAU, JAN9,98,41,50,00,00,00,00,0
49CASAS, FERRAN9,89,80,00,00,00,00,00,0
50BOTEZATU, RAZVAN9,69,60,00,00,00,00,00,0
51FIGUERUELO GATNAU, ANTONIO9,68,40,60,50,00,00,00,0
52BELLVER GARCIA, XAVIER9,58,01,50,00,00,00,00,0
53SALAT GARCIA, GUILLEM9,09,00,00,00,00,00,00,0
54SANCHEZ ERES, ANTONI8,48,40,00,00,00,00,00,0
55NUÑO ELIAS, SERGI8,27,80,00,40,00,00,00,0
56MOLINS , MARINA7,66,61,00,00,00,00,00,0
57RAMOS SELLART, MANEL7,67,60,00,00,00,00,00,0
58MESTRES SOLANS, NIL7,47,40,00,00,00,00,00,0
59PERELLÓ SALVIA, MARC7,26,60,60,00,00,00,00,0
60RAYA, SERGI6,66,60,00,00,00,00,00,0
61JIMENEZ LOPEZ, JAVIER6,66,60,00,00,00,00,00,0
62RODRIGUEZ FERNANDEZ, ARNAU6,06,00,00,00,00,00,00,0
63VIDAL COLILLES, GAIA5,45,40,00,00,00,00,00,0
64TRAVESSET HERNANDEZ, POL5,45,40,00,00,00,00,00,0
65SARRI MOLINS, ARNAU5,45,40,00,00,00,00,00,0
66OMS SOLA, EUDALT5,45,40,00,00,00,00,00,0
67CODINA ALCAZAR, ORIOL5,45,40,00,00,00,00,00,0
68CASTELLARNAU SAN AGUSTIN, GUILLEM5,45,40,00,00,00,00,00,0
69PERELLÓ TORRES, MARC0,60,60,00,00,00,00,00,0
70IBAÑEZ ROCA, CARLES0,00,00,00,00,00,00,00,0
71BELLVER GARCIA, IKER0,00,00,00,00,00,0
72#REF!
73#REF!