Rànquing Provincial Edats

Aquest rànquing té en compte el 50% dels punts de la lliga i s’hi sumen els punts dels piramidals.

POS
Cognoms, Nom
Punts de Rànquing
Lliga
1r PIR
2n PIR
3r PIR
4t PIR
5e PIR
6e PIR
EDATSTOP
1CARRERA RUIZ, CESC65,023,61,04,56,07,07,00,016,0
2QUINTANA SOLÉ, GERARD64,519,04,06,05,06,06,08,010,5
3TORNE CUNILLERA, ERIC59,025,04,06,06,06,00,00,012,0
4MULLER PRUNA, LUCA PAU56,518,04,05,03,03,04,06,013,5
5CAPDEVILA TILLÓ, BERNAT49,719,86,05,00,07,00,04,57,5
6GUELL ARAQUE, PAU45,816,53,80,04,53,03,06,09,0
7MADUEÑO GORDO, IVAN41,915,83,13,84,03,04,00,08,3
8FERNANDEZ MARTINEZ, IVAN40,040,00,00,00,00,00,00,00,0
9AMIGO SHAUMANN, MAX36,417,11,02,62,01,04,56,02,3
10CERDAN SANCHEZ, ALEX35,314,52,62,63,23,23,84,01,5
11MADUEÑO GORDO, AITOR34,914,32,03,13,85,12,04,50,0
12AMILL BORRULL, MARC32,816,42,61,30,00,03,64,54,5
13MORENO SAUMELL, MARÇAL32,813,02,63,11,33,82,04,03,0
14MIRO GALCERAN, MARC31,731,70,00,00,00,00,00,00,0
15CAMARASA TORRES, EUDALD30,415,23,82,02,01,92,61,01,9
16RUBIO CORTADA, JOEL28,828,80,00,00,00,00,00,00,0
17RIBERA LASA, POL28,614,70,03,12,62,62,60,03,2
18CAYUELA CODINA, JOSEP28,413,22,03,00,02,61,93,22,6
19LLOBERA BOSCH, ALBERT25,814,23,20,03,60,02,60,02,2
20BELLET POCIELLO, MARÇAL25,610,81,92,61,92,61,92,01,9
21MONNÉ MATEU, ADRIÀ24,310,21,32,00,04,10,64,11,9
22LOPEZ , ADAM24,024,00,00,00,00,00,00,00,0
23FELIU LERIDA, ALBERT23,323,30,00,00,00,00,00,00,0
24PALAU PIJUAN, PAU23,323,30,00,00,00,00,00,00,0
25SOLANS VISCASILLAS, EDNA23,212,43,21,00,60,03,10,02,9
26MATEU FALCÓ, ABEL23,010,22,02,52,03,61,00,61,0
27LLADONOSA ARRUFAT, GEMMA20,420,40,00,00,00,00,00,00,0
28MORENO SAUMELL, GERARD20,110,20,52,03,32,00,51,00,5
29SEGURA MARTINEZ, MARIA20,09,60,62,52,60,02,01,90,8
30ROMA ROS, NEUS20,010,20,52,90,52,60,02,60,8
31ROMA ROS, XENIA19,610,21,51,61,50,60,03,60,5
32SANS BONJORN, GUILLEM19,419,40,00,00,00,00,00,00,0
33BENET BACARDIT, ROGER19,211,01,30,63,11,30,00,01,9
34ALBA EXTREMO, PAU18,610,20,02,91,00,01,51,91,0
35CASELLES BODET, PERE18,49,61,00,82,90,00,03,11,0
36SOLANS VISCASILLAS, VINYET18,018,00,00,00,00,00,00,00,0
37FARRERO CASTELLÀ, ALEIX17,617,60,00,00,00,00,00,00,0
38POPAYDUC, IGOR15,715,70,00,00,00,00,00,00,0
39BOSCH CLEMENTE, ARNAU15,69,60,61,00,00,02,01,31,0
40MESTRES SOLANS, NIL15,115,10,00,00,00,00,00,00,0
41SOLSONA CASTILLO, GUILLEM14,414,40,00,00,00,00,00,00,0
42SANCHEZ BENET, QUIM13,413,40,00,00,00,00,00,00,0
43CAÑADAS RICO, MARC11,811,80,00,00,00,00,00,00,0
44TAYLOR, JOEL10,87,22,01,50,00,00,00,00,0
45MOLINS MILLAN, ALEIX10,38,41,90,00,00,00,00,00,0
46MONTARDIT ROS, ERIC10,010,00,00,00,00,00,00,00,0
47CASAS, FERRAN9,89,80,00,00,00,00,00,00,0
48RODRIGUEZ, AUSIAS9,69,60,00,00,00,00,00,00,0
49BOTEZATU, RAZVAN9,69,60,00,00,00,00,00,00,0
50FALGUERA RIU, MATEU9,47,20,51,60,00,00,00,00,0
51FIGUERUELO GATNAU, JAN9,37,81,50,00,00,00,00,00,0
52BELLVER GARCIA, XAVIER9,37,81,50,00,00,00,00,00,0
53NUÑO ELIAS, SERGI9,17,80,00,40,00,00,40,00,5
54SALAT GARCIA, GUILLEM9,09,00,00,00,00,00,00,00,0
55FIGUERUELO GATNAU, ANTONIO9,07,80,60,50,00,00,00,00,0
56SANCHEZ ERES, ANTONI8,48,40,00,00,00,00,00,00,0
57MOLINS , MARINA8,27,21,00,00,00,00,00,00,0
58PERELLÓ SALVIA, MARC7,87,20,60,00,00,00,00,00,0
59RAYA, SERGI7,27,20,00,00,00,00,00,00,0
60RAMOS SELLART, MANEL6,66,60,00,00,00,00,00,00,0
61JIMENEZ LOPEZ, JAVIER5,65,60,00,00,00,00,00,00,0
62RODRIGUEZ FERNANDEZ, ARNAU5,25,20,00,00,00,00,00,00,0
63TRAVESSET HERNANDEZ, POL4,84,80,00,00,00,00,00,00,0
64SARRI MOLINS, ARNAU4,84,80,00,00,00,00,00,00,0
65OMS SOLA, EUDALT4,84,80,00,00,00,00,00,00,0
66CODINA ALCAZAR, ORIOL4,84,80,00,00,00,00,00,00,0
67CASTELLARNAU SAN AGUSTIN, GUILLEM4,84,80,00,00,00,00,00,00,0
68PERELLÓ TORRES, MARC0,60,60,00,00,00,00,00,00,0
69IBAÑEZ ROCA, CARLES0,00,00,00,00,00,00,00,00,0
70BELLVER GARCIA, IKER0,00,00,00,00,00,00,00,00,0
710,0
72#REF!
73#REF!